Privatumo politika

Privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės www.primastar.lt ir pirkėjo pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką

  • primastar.lt gerbia Jūsų privatumą ir laikosi griežtų klientų informacijos apsaugos taisyklių ir užtikrina, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma atsakingai. Mes neatskleidžiame Jūsų pateiktos informacijos trečiosioms šalims.
  • Informacija, kuri renkama:

Vardas, pavardė
Kontaktinė informacija, įskaitant el.pašto adresą
Demografinė informacija, tokia kaip pašto kodas, IP
Kita informacija reikalinga klientų apklausoms/pasiūlymams vykdyti

  • Mes renkame informaciją apie Jus, kai paliekate savo atsiliepimus ir papildomai, kai perkate produktus iš mūsų internetinės parduotuvės. Mes naudojame šią informaciją, kad galėtumėte pranešti apie mūsų naujausius produktus.
  • Elektroninio pašto adresai ir telefono numeriai naudojami tvarkant užsakymus, pristatant prekes, gaunant informaciją ir kai reikia tiesiogiai susisiekti dėl užsakymų ar užklausų, pateiktų mūsų tinklalapyje.
  • primastar.lt renka informaciją apie klientus internetu, siekdama pagerinti savo internetinę patirtį, tobulinti ir palaikyti svetainės turinį, rinkodaros ir reklamos tikslais.
  • Adresai taip pat gali būti naudojami periodiniams primastar.lt laiškais apie naujus produktus ir paslaugas. Jei nenorite gauti el. laiškų apie mūsų naujienas bei naujausius produktus, tai galite padaryti gauto laiško apačioje. Jeigu kyla klausimų, prašome kreiptis el. paštu: info@primastar.lt

Slapukai

  • Slapukas (angl. cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.
  • Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę.
  • Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.
  • Slapukai leidžia Jus atpažinti kaip ankstesnį svetainės lankytoją, tokiu būdu pritaikyti turinį konkrečiai Jums.

Start typing and press Enter to search

Prekių Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.